Menü
Alışveriş Sepeti


LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU

LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU
LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU
TÜKENMEK ÜZERE
LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU
LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU
LOREN CRAFTS AHŞAP ŞİŞ KUTUSU
90,00 ₺
Vergiler Hariç: 90,00 ₺
  • Stok: Stok Adeti : 2
  • Marka: Ceyhun Yün
  • Model Numarası: lorensiskutusu2
  • Loren Crafts Tığ  ve Şiş Kutusu sayesinde tığlarınızı ve misinalı örgü yardımcılarınızı bir arada tutabilir ve saklayabilirsiniz.

    Tığ kutusunun ölçüsü 24 cm X 18 cm dir.

    • Uzunluk: 24 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.