Menü
Alışveriş Sepeti

10'lu Paket - Kaydırmaz Eva Keçe Patik Tabanlık | 3 Katmanlı Patik Tabanı 36-37

10'lu Paket - Kaydırmaz Eva Keçe Patik Tabanlık | 3 Katmanlı Patik Tabanı 36-37
10'lu Paket - Kaydırmaz Eva Keçe Patik Tabanlık | 3 Katmanlı Patik Tabanı 36-37
140,00 ₺
Vergiler Hariç: 127,27 ₺
  • Stok: Stok Adeti : 19
  • Marka: Ayaz Yün
  • Model Numarası: Tbn004
  • Kaydırmazlı, Derili, Eva Keçe Patik Taban Çeşitleri

Bir yüzü keçe, diğer yüzü kaydırmaz, ara katmanı da eva olan patik tabanlarını farklı boy seçenekleri ile bulabilirsiniz

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.