Menü
Alışveriş Sepeti

550-600 gr Tavşan Tüyü TRENDWOOL İhraç Fazlası El Örgü İpi - Boz Kahve

550-600 gr Tavşan Tüyü TRENDWOOL İhraç Fazlası El Örgü İpi - Boz Kahve
Yeni İndirimli Ürün -16 %
550-600 gr Tavşan Tüyü TRENDWOOL İhraç Fazlası El Örgü İpi - Boz Kahve
185,00 ₺
220,00 ₺
Vergiler Hariç: 168,18 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 8
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: prsrabbit01
   • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

    Karışımı (Ham maddesi): %40 Premium Akrilik %60 Polyamid 

    Yumak Gramajı: Takribi 110-120g

    Etiket Metrajı: Takribi 250 mt

    Şiş Numarası: 3,5 - 4  mm

    Tığ numarası: 2-3 mm

    Mevsim:Sonbahar,Kış,İlkbahar

İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. 

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.