Menü
Alışveriş Sepeti

50 gr 10 adet MİGO İhraç Fazlası El Örgü İpi - Çikolata Kahve

50 gr 10 adet MİGO İhraç Fazlası El Örgü İpi - Çikolata Kahve
Yeni Seçenekler TÜKENMEK ÜZERE
50 gr 10 adet MİGO İhraç Fazlası El Örgü İpi - Çikolata Kahve
140,00 ₺
Vergiler Hariç: 127,27 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 4
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: hobamigo01
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

    Karışımı (Ham maddesi): %100 Akrilik
    Yumak Gramajı: Takribi 50g
    Etiket Metrajı: Takribi 175 mt
    Şiş Numarası: 4 - 5 mm
    Tığ numarası: 4 - 5 mm
    İplik Kalınlığı: Orta
    Kullanım AlanlarıHırka, şapka, kazak, yelek, bebek battaniyesi,

    Görselde ki renkler ve gerçek renkler arasında çekimden kaynaklı farklılık olabilir.

İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. 

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.