Menü
Alışveriş Sepeti

450-500 gr İhraç Fazlası Simli Lüks Ebruli El Örgü İpi

450-500 gr İhraç Fazlası Simli Lüks Ebruli El Örgü İpi
TÜKENMEK ÜZERE
450-500 gr İhraç Fazlası Simli Lüks Ebruli El Örgü İpi
150,00 ₺
Vergiler Hariç: 136,36 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 4
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: lüksv01
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

   RENK : Mavili-Gri Renk Geçişli

    Karışımı (Ham maddesi): %98 Acrylic %2 Metallic

     Yumak Gramajı: Takribi 100g

     Etiket Metrajı: Takribi 230 mt

     Şiş Numarası: 4 - 4,5  mm

     Tığ numarası: 2,5 - 3 mm

     İplik Kalınlığı:  Orta İnce


İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. ExportYarn , Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata  Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 seçilen sipariş karşılığın da 450-500 gr ürün gönderilecektir.   

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.