Menü
Alışveriş Sepeti

500 gr İhraç Fazlası Large Batik Ebruli El Örgü İpi

500 gr İhraç Fazlası Large Batik Ebruli El Örgü İpi
TÜKENMEK ÜZERE
500 gr İhraç Fazlası Large Batik Ebruli El Örgü İpi
135,00 ₺
Vergiler Hariç: 122,73 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 5
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: largebatikebruli01
 • Karışımı (Hammaddesi):  %100 Premium Akrilik

  Yumak gramajı: Takribi 100 g

  İp Kalınlığı : KALIN

  Etiket metrajı: Takribi 185 m

  İlgili şiş numaraları: 5 - 6 mm

  İlgili tığ numaraları:  5 - 6 mm

  Mevsim:Sonbahar-Kış

  Nerede kullanılabilir?:Hırka, kazak, şal, bluz, elbise, etek, ev tekstili vb. aksesuarlar.

Nerede kullanılabilir?: Hırka, kazak, şal, bluz, elbise, etek, ev tekstili vb. aksesuarlar. Ekranda görünen renk ile gerçek iplik rengi farklılık gösterebilir.

1 sipariş karşılığında 5 adet toplam 500 gr ip gönderilecektir.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.