Menü
Alışveriş Sepeti

NAS Desenli Silikon Tabancası

NAS Desenli Silikon Tabancası
NAS Desenli Silikon Tabancası
150,00 ₺
Vergiler Hariç: 125,00 ₺
  • Stok: Stok Adeti : 10
  • Marka: Ceyhun Yün
  • Model Numarası: nassılıkontabanca
  • Nas 20w Desenli Silikon Tabancası 

    Renkler Stoğa Göre Gönderilecektir.

    Kullanım Alanları: Hobi, el sanatları, küçük onarım ve tamir gibi tüm ihtiyaçlar da kullanmak için ideal bir üründür.


Nas 20w Desenli Silikon Tabancası

Hobi ve el sanatlarında kullanılan silikon tabancası, silikonu ısı ile eritip, akışkan hale getirerek sıcak yapıştırıcı oluşmasını sağlar. Sıcak silikonun çıkışının daha kolay ve akıcı olması için bakır uca sahiptir. Konforlu ve hassas kontrol için mükemmel kavrama özelliğine sahiptir. Hızlı ve sağlam yapıştırır. Çocukların kullanımına uygun değildir.

Kullanım şekli: Silikon tabancasının arka kısmındaki yuvaya silikon takılır. Silikon tabancanın fişi prize takılarak ısınması sağlanır. Isınan tabanca kullanıma hazır hale getirilir. Sıkılan silikon soğumadan parçalar birbirine yapıştırılır.

Kullanım Alanları: Hobi, el sanatları, küçük onarım ve tamir gibi tüm ihtiyaçlar da kullanmak için ideal bir üründür.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.