Menü
Alışveriş Sepeti

Simli Çile kağıt ip 290 GR - AÇIK KAHVE

Simli Çile kağıt ip 290 GR - AÇIK KAHVE
TÜKENMEK ÜZERE
Simli Çile kağıt ip 290 GR - AÇIK KAHVE
130,50 ₺
Vergiler Hariç: 118,64 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 1
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: simliçile01
 • Karışımı (Hammaddesi):  %95 Kağıt %5 Sim

  Kalınlık :   Orta

  Gramajı: 290 gr

  İlgili şiş numaraları: 3mm - 3,5 mm

  İlgili tığ numaraları: 3.5 mm

  Kullanım Alanları : Çanta, supla, şapka ve aynı zamanda paket süslemelerinde ve çeşitli aksesuarların yapımında kullanılır.

  UYARI:

  Ekrandaki ürünün rengi görüntülediğiniz cihaza ya da bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına bağlı olarak ton farklılığı gösterebilir.%100 Kağıt içeriği ile çileler halinde Kağıt ipi, geniş renk yelpazesi ile dekorasyon amaçlı ve büyük projeleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

 • Kağıt ipler örgü çantalarda ve şapka yapımlarında en cok tercih edilen ip çeşididir.
 • Kağıt ip tok ve dik duruşu sayesinde istenilen şekilde bir görüntü oluşturacak şekilde örülebilir.
 • Kağıt ipin yetmeme ihtimali hesap edilerek fazla alınması önerilir. Kağıt ip çantanın ve ya kağıt ip şapkanın yarım kalması durumunda devamı niteliğinde aynı tonda ipi almak bazen zor olabilmektedir. Zira kağıt ip renklerinde birbirine yakın çok fazla ton bulunabilmektedir.
 •  


       UYARI:

Ekrandaki ürünün rengi görüntülediğiniz cihaza ya da bulunduğunuz ortamın ışık yansımasına bağlı olarak ton farklılığı gösterebilir.
Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Etiketler: çile , kağıt , ip , simli , çanta