Menü
Alışveriş Sepeti


110 gr Outlet Yarn Bee Ebruli İhraç Fazlası El Örgü İpi

110 gr Outlet Yarn Bee Ebruli İhraç Fazlası El Örgü İpi
110 gr Outlet Yarn Bee Ebruli İhraç Fazlası El Örgü İpi
19,00 ₺
Vergiler Hariç: 17,59 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 11
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: CY1009
  • İçerik : %100  Low Antipilling Akrilik

   Gramaj  : 110 gr.

   Metraj: 170 m.

   ŞİŞ : 5-5 mm.

   TIĞ : 4,5 - 6 mm

   Kullanım Alanları: Yelek, Kazak,Atkı,Boyunluk,Hırka,Bebe Örgüleri vs 

   Kalınlık Grubu: Orta 

   Not:Ürünler Nako Outlet ,Vague,veya Etiketsiz Gönderim Yapılmaktadır.

İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. ExportYarn , Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata  Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 seçilen sipariş karşılığın da 110 gr  ürün gönderilecektir.


  İçerik : %100  Low Antipilling Akrilik

  Gramaj  : 110 gr.

  Metraj: 170 m.

  ŞİŞ : 5-5 mm.

  TIĞ : 4,5 - 6 mm

  Kullanım Alanları: Yelek, Kazak,Atkı,Boyunluk,Hırka,Bebe Örgüleri vs 

  Kalınlık Grubu: Orta 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.