Menü
Alışveriş Sepeti

KnitPro Nova Metal 60 Cm 5 mm Metal Misinalı Örgü Şişi

KnitPro Nova Metal 60 Cm 5 mm Metal Misinalı Örgü Şişi
KnitPro Nova Metal 60 Cm 5 mm Metal Misinalı Örgü Şişi
59,99 ₺
Vergiler Hariç: 59,99 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 1
 • Model Numarası: knirpronova
 • Pirinçten imal edilmiştir ve cilalı yüzeyleri olduğu için son derece sağlam aynı zamanda içi boş ve hafiftir. KnitPro Nova Metal Örgü Şişleri; parlak, pürüzsüz ve verniklenmiş yüzeyi, hafifliği ve dayanıklılığı sayesinde örgü severlerin en çok tercih ettiği ürünlerdendir.

  Keskin uçlara sahiptir, misina ile şiş ucunun birleştiği kısmın hafif incelen yapısı ilmeklerin takılmaması için özenle tasarlanmıştır.

  Kullanım Alanı : Her türlü örgü işi için uygundur. Kıyafet, aksesuar, şal yapımında kullanılabilir. Klasik örgü şişleriyle öremediğiniz daha büyük parçaları ve yuvarlak modelleri rahatlıkla çalışabilirsiniz.

  • Renk: Mor
  • Şiş numarası: 5 mm
  • Uzunluk: 40 cm

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.