Menü
Alışveriş Sepeti

50 gr 10 Adet %100 Wool Kalın İhraç Fazlası El Örgü İpi-KREM

50 gr 10 Adet %100 Wool Kalın İhraç Fazlası El Örgü İpi-KREM
İndirimli Ürün TÜKENMEK ÜZERE -17 %
50 gr 10 Adet %100 Wool Kalın İhraç Fazlası El Örgü İpi-KREM
125,00 ₺
150,00 ₺
Vergiler Hariç: 113,64 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 2
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: CWOOL1094
 • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

   Karışımı (Ham maddesi): %100 Wool
   Yumak Gramajı: Takribi 50g
   Etiket Metrajı: Takribi 50 mt
   Şiş Numarası: 6-8  mm
   Tığ numarası: 5 mm
   İplik Kalınlığı: KALIN
   Kullanım AlanlarıHırka, şapka, kazak, yelek ve kışlık ürünler için uygundur

lhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz.  Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata  Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 seçilen sipariş karşılığın da 50 g 10 adet  ürün gönderilecektir.   

Not: İhraç fazlası ürünlerin etiketlerinde aşağıda verdiğimiz bilgiler bulunmamakta dır. Yasa ve telif hakları sebebiyle ürünler ihraç etikleri ile gönderim yapılmaktadır. Bilgiler Ürünlerin gerçek etiket ve yurt dışı Orjinal internet sitelerinden alınmaktadır.

Görselde ki renkler ve gerçek renkler arasında farklılık olabilir.
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  Karışımı (Ham maddesi): %100 Wool
  Yumak Gramajı: Takribi 50g
  Etiket Metrajı: Takribi 50 mt
  Şiş Numarası: 6-8  mm
  Tığ numarası: 5 mm
  İplik Kalınlığı: KALIN
  Kullanım Alanları: Hırka, şapka, kazak, yelek ve kışlık ürünler için uygundur

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.