Menü
Alışveriş Sepeti


450-500 gr Antipiiling Ebruli İhraç El Örgü İpi - EBRULİ

450-500 gr Antipiiling Ebruli İhraç El Örgü İpi - EBRULİ
Yeni Seçenekler
450-500 gr Antipiiling Ebruli İhraç El Örgü İpi - EBRULİ
79,00 ₺
Vergiler Hariç: 73,15 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 6
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: Antipiling06
  • Renk : Ebruli

   İçerik : %100 Akrilik

   Gramaj  : 100 gr

   Metraj:  240 mt 

   ŞİŞ / TIĞ :3-4/2-3

   Kullanım Alanları: Yelek, Kazak,Bebe Örgüleri

   Kalınlık Grubu: Orta İnce

İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz.  Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata  ile Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 seçilen sipariş karşılığın da (100g)5 adet  ürün gönderilecektir.    

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.