Menü
Alışveriş Sepeti

50gr 12 adet Tweed Delight %85 Yün İhraç Fazlası El Örgü İpi -Yeşil

50gr 12 adet Tweed Delight %85 Yün İhraç Fazlası El Örgü İpi -Yeşil
TÜKENMEK ÜZERE
50gr 12 adet Tweed Delight %85 Yün İhraç Fazlası El Örgü İpi -Yeşil
84,00 ₺
Vergiler Hariç: 84,00 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 3
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: CY1025
  • ÜRÜN AÇIKLAMASı
   Hammade: %85 Yün %10 Acrylic %5 Viscose
   Ağırlık : 50 g
   Uzunluk:Takribi 100 mt
   Şİş: 4,5-6 mm
   Tığ:  4,5-6 mm
   Kullanım Alanları:
    ev dekorasyonu, şapka, atkı ve kışlık örgülerde kullanılabilir.


İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata  Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 seçilen sipariş karşılığın da 500 gr ürün gönderilecektir.   


ÜRÜN AÇIKLAMASı
Hammade: %85 Yün %10 Acrylic %5 Viscose
Ağırlık : 50 g
Uzunluk:Takribi 100 mt
Şİş: 4,5-6 mm
Tığ:  4,5-6 mm
Kullanım Alanları: ev dekorasyonu, şapka, atkı ve kışlık örgülerde kullanılabilir.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.