Menü
Alışveriş Sepeti

450 gr Kalın Yumuşak İhraç Fazlası El Örgü İpi - KREM

450 gr Kalın Yumuşak İhraç Fazlası El Örgü İpi - KREM
Yeni Seçenekler TÜKENMEK ÜZERE
450 gr Kalın Yumuşak İhraç Fazlası El Örgü İpi - KREM
43,20 ₺
Vergiler Hariç: 43,20 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 4
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: CY219
  • ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Renk:Krem

   Hammade:%70 Premium Akrilik %30 Nylon

   Ağırlık : 141 g Takribi

   Uzunluk:121 mt Takribi

   Tavsiye Edilen Şİş: 5-6

   Tavsiye Edilen Tığ: 4

   Kullanım Alanları: Yetişkinve tüm örgülerde 

İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz. ExportYarn , Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata ExportYarn Markası ile Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 Adet seçilen sipariş karşılığın da (450 grm)  ürün gönderilecektir.ürünler tartılacaktır. İhraç fazlası ipliklerin yasal zorunluk ve telif hakları dolayısyla etiketli paylaşimları yapılamamaktadır. Ürünler hangi etiketle bize gelmiş ise fabrika ihraç etiketi yada yurtdısı markaları gönderimleri yapılmaktadır. Ürünlerde ki etiket ve bilgiler ihrac etiketlerde gerçek olmaya bilir.bilgiler ürünlerin orjinal site yada etiketlerinden alınmıştır. SİPARİŞ VE SEÇİM ESNASINDA BUNUN DİKKATE ALMANIZI ÖNEMLE RİCA EDERİZ

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.