Menü
Alışveriş Sepeti

YarnArt Tahiti %50 Bamboo %50 Cotton - BEYAZ

YarnArt Tahiti %50 Bamboo %50 Cotton - BEYAZ
YarnArt Tahiti %50 Bamboo %50 Cotton - BEYAZ
39,99 ₺
Vergiler Hariç: 39,99 ₺
 • Stok: Stok Adeti : 6
 • Marka: Ceyhun Yün
 • Model Numarası: CY211
  • ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

   Karışımı (Ham maddesi): %50 Cotton %Bamboo

   Yumak Gramajı: Takribi 50g

   Etiket Metrajı: Takribi 140 mt

   Şiş Numarası: 3 - 4  mm (arası)

   Tığ numarası: 2 - 3 mm (arası)

   İplik Kalınlığı: İnce

   Kullanım Alanları: Amigurumi, bebek yeleği, yetişkin bluz, yazlık yelek, etek vb dekorasyon ürünleri


İhraç fazlası olduğu için stok devamı olmamaktadır. Bu yüzden devamlılığı olan işlerinizde yapacağınız işe yetecek kadar almayı tercih edebilirsiniz.  Ülkemizdeki üreticilerin ihracat yaptıkları kaliteli el örgü ipliklerinin fazla kalan stokları Ceyhunyun ekibi tarafından kalite kontrolü yapılarak en uygun fiyata Ceyhunyun’de satışa sunulmaktadır. 1 Adet seçilen sipariş karşılığın da (400grm)  ürün gönderilecektir.Görsel deki renkler ve gerçek renkler arasında farklılık göstere bilir.Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Siparişiniz bizim için önemlidir!

Üzülerek belirtmek isteriz ki Pandemi koşullarından dolayı siparişlerinizi 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.

Online olarak sitemizden verilen siparişler periyodik olarak her gün , gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 14:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir. Siparişiniz, işlem sırasına alınarak büyük bir aksilik olmaz ise gün içerisinde kargo şubesine verilir. Sipariş transferi paralel olarak kullanılan alternatif yöntemlerle gerçekleştirilmektedir. Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir ve ek olarak hem iş yerimize hem hizmet sunucumuza e-posta yolu ile aktarılmaktadır.

Veritabanı veya e-posta sistemlerinde meydana gelebilecek olası herhangi bir soruna karşı veritabanımız ve e-posta kutularımız hem tarafımızca hem hizmet sunucumuz tarafından periyodik olarak kontrol edilmektedir. Kargo görevlisinden teslim etmek için tarafınıza getirdiği ürünü kargo görevlisinin yanında açarak siparişinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Herhangi bir yanlışlık veya kargodan kaynaklanabilecek aksaklıkları bizimle irtibata geçerek bildirmenizi rica ederiz. Hasarlı, bozuk veya başka sebeplerden dolayı yaşanabilecek olumsuz durumlarda firmamız tarafından gereken hizmet sağlanacaktır.